
| : | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Decoratie |
| Watt: | 0,13W |
| Hoogte: | 21 cm |
| Breedte: | 31 cm |
| Lengte: | 40 cm |
| Materiaal: | Metaal, plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,92 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 482-12 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen