
| : | Transparant |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Hangend |
| Watt: | 0,12W |
| Hoogte: | 18 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Lumen: | 5lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,12 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 480-24 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen