
| Kleur: | Transparant |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Decoratie |
| Hoogte: | 8 cm |
| Breedte: | 270 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,28 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 481-07 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen