
| Kleur: | Donkergrijs |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 5W |
| Hoogte: | 12,3 cm |
| Breedte: | 3,2 cm |
| Lengte: | 12,8 cm |
| Snoerlengte: | 100 cm |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Lumen: | 870 lm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kelvin: | 4000 K |
| Productgewicht: | 0,4 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | 4058075843240 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen