
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Muur |
| Watt: | 1,5W |
| Hoogte: | 12.2 cm |
| Breedte: | 12.1 cm |
| Lengte: | 9 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 200 |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 0.315 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 929003364701 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen