
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Muur |
| Hoogte: | 34 cm |
| Breedte: | 39 cm |
| Diepte: | 4 cm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Productgewicht: | 0,38 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 481-27 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen