Stijlvolle Adventkandelaar van metaal. De kleur is chroom. De kandelaar heeft 5 lichtbronnen met een gezellig licht. Zet het in een raam of op een plank. Een geschenk, perfect voor Advent en Kerstmis. Wordt geleverd met 1,8 m wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 5 vervangbare E10-lampen (55V).

| Kleur: | Chroom |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3 |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 64 cm |
| Breedte: | 37 cm |
| Diepte: | 6 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Metaal, staal |
| Productgewicht: | 1,28 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 138-56-1 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen