
| : | Chroom |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | G9 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 80 cm |
| Diameter: | 39 cm |
| Materiaal: | Staal, glas, acryl |
| Productgewicht: | 4 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7743CC |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen