
| Kleur: | Natuur |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 43 cm |
| Diameter: | 55 cm |
| Snoerlengte: | 110 cm |
| Materiaal: | Papier |
| Productgewicht: | 2.7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 82056490 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen