
| : | Zwart |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | G9-GU10 mini |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 160 cm |
| Lengte: | 105 cm |
| Diepte: | 18 cm |
| Snoerlengte: | 130 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 3,5 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 21441/05/62 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen