Adventkandelaar versierd met de Kerstman en zijn rendieren, geschilderd in kerstkleuren. Verlicht de kamer sfeervol en zorgt voor een gezellige kerstsfeer. Een klassieke Adventskandelaar die u elk jaar weer tevoorschijn haalt wanneer Kerstmis aanbreekt. De deur. Zet het voor het raam of op een andere plek die wat extra kerstsfeer kan gebruiken. Dit product is FSC®-gecertificeerd. Wordt geleverd met 1,8 m wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 4 vervangbare E10-lampen (55V).

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 15 cm |
| Lengte: | 28 cm |
| Diepte: | 5,5 cm |
| Snoerlengte: | 1,8 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Productgewicht: | 0.3785 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 271-25 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen