Verspreid kerstsfeer binnenshuis met deze charmante teddybeer in winterkleren! Er staat een kleurrijke, lichtgevende kerstboom in die een gezellige sfeer creëert. Werkt op batterijen (2xAA - niet inbegrepen) met 6-uurs timer. Een speelse en sfeervolle kerstversiering voor het hele gezin! Geïntegreerde LED-verlichting.

| Kleur: | Veelkleurig |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Hoogte: | 38 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Diepte: | 13,5 cm |
| Lumen: | 2lm |
| Materiaal: | Polyhars |
| Productgewicht: | 1.6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4171-000 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen