Traditionele, eenvoudige en mooie kandelaar in kerstrood. Warme, sfeervolle kaarsen zorgen voor een gezellige ambiance in de kamer. De perfecte kandelaar voor een echte kerstsfeer! Plaats hem voor het raam of op een dressoir. Wordt geleverd met een wit snoer van 1,8 meter, een aan/uit-schakelaar en een stekker. Inclusief 7 vervangbare E10-lampjes van 34V.

| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Aantal lichtbronnen: | 7 |
| Hoogte: | 47 cm |
| Lengte: | 31 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Metaal, plastic |
| Productgewicht: | 0,64 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 109-49 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
Krom voetje, lagere beoordeling.
Snelle service