
| : | Zwart |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Diameter: | 20,5 cm |
| Materiaal: | Aluminium, glas |
| Productgewicht: | 1,28 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 22144 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen