
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 3W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 11 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Lengte: | 17 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | metaal, kunststof |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0.34 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | G24801A05 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen