
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 7,2W |
| Hoogte: | 62 cm |
| Breedte: | 8,5 cm |
| Lengte: | 33,3 cm |
| Snoerlengte: | 1,85 cm |
| Lumen: | 670lm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Aluminium, kunststof |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,56 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7506446 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen