
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 42 cm |
| Diameter: | 5,2 cm |
| Snoerlengte: | 1,5 cm |
| Lumen: | 280lm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,42 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7508067 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen