Gordijnlus met sterversiering voor binnen. Zorgt voor een heerlijke sfeer in huis, met IP20 transformator. Geleverd met 5m transparant snoer. Geïntegreerde LED-verlichting.

| Kleur: | Zilver |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Lichtkleur: | Wit Licht |
| Watt: | 1,6W |
| Hoogte: | 80 cm |
| Lengte: | 120 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 582-20-1 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen