Decoratieve lichtsnoer met 100 matte LED-dauwdruppels, chaserbox met 11 functies. Kies tussen warm wit of veelkleurig licht. Kan gebruikt worden voor diverse decoraties voor dagelijks gebruik of feestjes. De lus is zilverkleurig en 10 m lang. Wordt geleverd met 3 m transparant snoer en stekker.

| Kleur: | Veelkleurig |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Lichtkleur: | Meerkleurig |
| Watt: | 0,9W |
| Lengte: | 1000 cm |
| Snoerlengte: | 300 cm |
| Lumen: | 61lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,11 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 456-28-1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen