Decoratieve lichtsnoer met 40 veelkleurige LED-dauwdruppels. Kan gebruikt worden voor verschillende decoraties, zoals tafeldecoraties, bloemstukken, in ramen, aan de muur etc. De lus heeft een ingebouwde timer, 6 uur aan, 18 uur uit, herhalend. 3 AA-batterijen niet inbegrepen. Brandduur ca. 100 uur.

| Kleur: | Veelkleurig |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Lichtkleur: | Meerkleurig |
| Watt: | 0,6W |
| Lengte: | 400 cm |
| Snoerlengte: | 50 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,04 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 728-36 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen