
| Kleur: | Wit |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | GU10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 46 cm |
| Diameter: | 5,6 cm |
| Materiaal: | Staal |
| Aantal lampen in de spot: | 1 |
| Model Spotlamp: | Rond |
| Artikelnummer: | 29877 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen