
| Kleur: | Messing |
| Fitting: | G9 |
| Watt: | 18W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 40 cm |
| Breedte: | 28.5 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | IJzer, Glas |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 1.15 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 108443 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
De gelige glazen kap geeft een warme en aangename gloed. Zeer tevreden!