
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 10 |
| Hoogte: | 5.5 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Lengte: | 30 cm |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Lumen: | 350 |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 1.25 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | O428WL-L10W3K |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen