
| Batterijduur: | 6-10h |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 1W |
| Hoogte: | 22,5 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Materiaal: | Metaal, plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | LM2189BK |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen