Luciakör houten kandelaar met vijf kaarsen. Een decoratieve kandelaar die een heerlijke kerstsfeer in huis brengt. Wordt geleverd met 1,8 m wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 5 vervangbare E10-lampen (55V).
LET OP! De kandelaar is met de hand gemerkt, waardoor er verschillen en markeringen kunnen ontstaan die niet te vermijden zijn.

| Kleur: | Multifunctioneel |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3 |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 22 cm |
| Breedte: | 33 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Productgewicht: | 0,93 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 655-80 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen