
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 7 |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 50 cm |
| Diameter: | 21.5 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Lumen: | 500 |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0.737 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 747634 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen