
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 12,2 cm |
| Lengte: | 61 cm |
| Diepte: | 12,8 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Staal, glas |
| Productgewicht: | 2.1 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Badkamerlamp: | Wandlamp |
| Artikelnummer: | HK-MASTHEAD2-HBBK |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
Eenvoudig aan te sluiten.
Wat de beoordeling iets naar beneden haalt, is dat het onnodig krap is achter de lamp en dat de gaten voor de bevestiging tussen de houder en de lamp een paar millimeter verder van de muur af hadden mogen zitten.
Het is lastig om het te monteren.
Maar eenmaal gemonteerd...
Wat een meesterwerk!