
| Fitting: | E27 |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 64,3 cm |
| Diameter: | 41 cm |
| Lumen: | 620lm |
| Materiaal: | Glas, staal, satijn |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 4,4 kg |
| Productieland: | UK |
| Artikelnummer: | QN-MILNE-TL-TEAL |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen