
| : | Zwart |
| Fitting: | E14-E27 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 176 cm |
| Diameter: | 22,5 cm |
| Materiaal: | Staal, kunststof |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 2,49 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Uplighter |
| Artikelnummer: | 74045 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen