Adventkaarsenhouder in de vorm van een klassieke groene kerstboom. Vijf LED-kaarsen met rode houders zorgen voor een gezellige gloed en een traditioneel lichteffect. Past perfect in het raam, op tafel of dressoir. Laat de warmte van Kerstmis zich verspreiden met deze klassieke kaarsenhouder. Wordt geleverd met een wit snoer van 1,8 m, een aan/uit-schakelaar en een stekker. Inclusief 5 vervangbare E10 LED-lampjes.

| : | Groente |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Ledlampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 0,5W |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 53 cm |
| Lengte: | 36 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout, plastic |
| Productgewicht: | 0,92 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 219-94 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen