
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 9W |
| Hoogte: | 67 cm |
| Lengte: | 49 cm |
| Diepte: | 17,6 cm |
| Snoerlengte: | 1,6 cm |
| Lumen: | 900lm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Staal, kunststof |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,9 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4099854388408 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen