Creëer een elegante en sfeervolle adventssfeer met deze witte papieren adventsster. De ster heeft vijf punten en staat op een stabiele metalen voet met een prachtige messing afwerking, wat zorgt voor een klassieke en tijdloze uitstraling. Het decoratieve geperforeerde patroon laat het licht door en creëert een zachte, uitnodigende gloed. Een stijlvolle decoratie die perfect past in een vensterbank of op een bureau tijdens de advent en kerst. Wordt geleverd met een witte kabel van 1,8 meter, een aan/uit-schakelaar en een stekker. Lichtbron niet inbegrepen.

| : | Wit |
| Fitting: | E14 |
| Type ster: | Op voet |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 71 cm |
| Diameter: | 47 cm |
| Diepte: | 13 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Metaal, papier |
| Productgewicht: | 0,4 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 1750-280 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen