
| Kleur: | Goud |
| Fitting: | G9 |
| Watt: | 33W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 170.5 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Lengte: | 23 cm |
| Snoerlengte: | 260 cm |
| Materiaal: | zacht staal, glas |
| Productgewicht: | 1.21 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Decoratie |
| Artikelnummer: | EU94040-3GO |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen