Witte adventsster van papier. Geeft een stijlvolle en moderne uitstraling. Hang de ster voor het raam of zet hem tegen een muur voor de perfecte kerstster. Dit product heeft het FSC®-label. Ophanging en lichtbron zijn niet inbegrepen.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E14 |
| Type ster: | Hangend |
| Ophanging: | Niet inbegrepen |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 45 cm |
| Diameter: | 45 cm |
| Diepte: | 12 cm |
| Materiaal: | Papier |
| Productgewicht: | 0,05 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 502-58 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen