Witte adventsster van papier. Geeft een stijlvolle en moderne uitstraling. Hang of leun tegen de muur en creëer de perfecte kerstster. Dit product heeft het FSC®-keurmerk. Ophanging en lichtbron niet inbegrepen.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E14 |
| Type ster: | Hangend |
| Ophanging: | Niet inbegrepen |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 75 cm |
| Diameter: | 75 cm |
| Diepte: | 18 cm |
| Materiaal: | Papier |
| Productgewicht: | 0,12 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 501-35-1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen