
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 9,5W |
| Hoogte: | 17,5 cm |
| Diameter: | 14 cm |
| Snoerlengte: | 5 cm |
| Snoerlengte vensterlamp: | Lang snoer met EU-stekke |
| Lumen: | 800lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3500K |
| Productgewicht: | 0,65 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7503168 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen