
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 16W |
| Hoogte: | 71,7 cm |
| Breedte: | 11,4 cm |
| Lumen: | 780lm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 4000K |
| Productgewicht: | 0,60 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7509210 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen