
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 22 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Lengte: | 15 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Metaal, hout, textiel |
| Productgewicht: | 0,35 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 08227/01/66 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen