
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 7W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 136 cm |
| Breedte: | 48 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Snoerlengte: | 170 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 3.7 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Leeslamp |
| Artikelnummer: | 19024-30 |

















Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen