
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 31 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 250lm |
| Materiaal: | Staal |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000-6000K |
| Productgewicht: | 0,56 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 75878 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen