Mooie sneeuwpoppen in de vorm van een adventkandelaar, gemaakt van hout. De kandelaar creëert een fantastische, mooie en vrolijke kerstsfeer. Plaats het in een raam, op een plank of op een andere plek. een fles. De vrolijkste kerstversiering geeft net dat beetje extra. Wordt geleverd met 1,8 m wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 5 vervangbare E10-lampen (55V).
LET OP! De kandelaar is met de hand gemerkt, waardoor er verschillen en markeringen kunnen ontstaan die niet te vermijden zijn.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3 |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 21 cm |
| Breedte: | 33 cm |
| Diepte: | 9 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Productgewicht: | 0,90 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 652-82 |





Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen