Staffans fåalar is een prachtige houten kandelaar met 5 kaarsen. Een decoratieve kandelaar die een heerlijke kerstsfeer in huis verspreidt. Plaats hem in het raam of op het dressoir. Wordt geleverd met een wit snoer van 1,8 m, een aan/uit-schakelaar en een stekker. Inclusief 5 vervangbare E10-lampjes van 55V.

| : | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 29 cm |
| Lengte: | 45 cm |
| Diepte: | 10,7 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout, metaal, plastic |
| Productgewicht: | 1,22 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 656-85 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen