Kandelaar in wit metaal. Vijf klassieke kaarsen in een rond frame. Inclusief 5 E10-gloeilampen. 3W, 55V.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 50 cm |
| Lengte: | 47 cm |
| Diepte: | 10 cm |
| Snoerlengte: | 2 cm |
| Materiaal: | Ijzer |
| Productgewicht: | 1,3 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 705261 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen