
| Batterijduur: | 6-10h |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 1W |
| Hoogte: | 27,5 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Lumen: | 100lm |
| Materiaal: | Marmer, glas |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 1,2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 580510 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen