
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 24,5 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Diepte: | 34,5 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Productgewicht: | 1,4 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 3123526 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen