
| Kleur: | Zwart |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Breedte: | 9 cm |
| Lengte: | 75 cm |
| Materiaal: | hout, staal |
| Productgewicht: | 2.609 kg |
| Aantal lampen in de spot: | 3 |
| Productieland: | IN |
| Model Spotlamp: | Recht |
| Artikelnummer: | 43433 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen