Een dichte en mooie spar met een hoogte van 210cm en het toepassingsgebied is binnen of buiten. De takken van de boom zijn met scharnieren permanent aan de stam bevestigd en vouwen naar beneden wanneer de boom in elkaar wordt gezet.

| Kleur: | Groente |
| Verlichting kerstboom: | Zonder verlichting |
| Hoogte: | 210 cm |
| Breedte: | 135 cm |
| Diepte: | 135 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 10,86 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 608-45 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen