Mooie struik die je buiten in de volle grond of binnen in een pot kunt zetten. Voet niet inbegrepen. Een lichtsnoer van 40 warmwitte LED's verlicht de struik. Dit lichtsnoer kan door de gebruiker zelf worden geplaatst. Werkt op 3xAA-batterijen (niet inbegrepen) en heeft een ingebouwde timer.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Verlichting kerstboom: | Met verlichting |
| Lichtkleur: | Warm Wit Licht |
| Hoogte: | 75 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Diepte: | 80 cm |
| Snoerlengte: | 20 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 1,85 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 606-88 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen