Prachtige groene kerstboom met 110 LED-lichtbronnen. De spar heeft een hoogte van 150 cm. Prachtige kerstboom die een heerlijke kerstsfeer verspreidt.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Verlichting kerstboom: | Met verlichting |
| Lichtkleur: | Warm Wit Licht |
| Watt: | 2.4 |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Diepte: | 80 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 179 |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 3,04 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 609-03-1 |






Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen