Groene kerstboom met een hoogte van 210 cm voor binnen en buiten. De vorm is als een natuurlijke spar waarbij de takken verschillende dieptes hebben, de zogenaamde lagenboom

| Kleur: | Groente |
| Verlichting kerstboom: | Zonder verlichting |
| Hoogte: | 210 cm |
| Breedte: | 140 cm |
| Diepte: | 140 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 7,45 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 607-60-1 |




Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen